Директор ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» прийняла участь у виїзній колегії ОУЛМГ де підбили підсумки діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за дев’ять місяців року

3 Листопада, 2022

У ході засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося під головуванням начальника управління Наталії Ревенко на базі державного підприємства «Оникіївське лісове господарство», підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за дев’ять місяців року.

На колегії розглядались питання про підсумки господарсько-фінансової діяльності підпорядкованих лісогосподарських підприємств за 9 місяців 2022 року, про використання лісових ресурсів, про хід осінніх лісокультурних робіт, про стан роботи з персоналу та ведення військового обліку на підприємствах області.

Як зазначив перший заступник начальника управління Олег Середюк, основні заплановані лісогосподарські заходи підприємствами в зазначеному періоді виконано.

Лісові культури створено на площі 178,2 га, з них 60,1 га – нові ліси. Доповнення здійснено на площі 407 га, у тому числі нові ліси 135,6 га. Догляд за культурами проведено на площі 2622 га, у тому числі за новими лісами – 1242 га.

У підвідомчих лісах виникло 3 випадки лісових пожеж на загальній площі 2,0 га: по ДП «Оникіївський лісгосп» 2 випадки на площі 1,5 га, по ДП «Чорноліський лісгосп» 1 випадок на площі 0,5 га.

Заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи виконано в повному обсязі.

Обсяг виявлених незаконних рубок у лісах підпорядкованих підприємств становив 350 куб.м. Сума завданої шкоди – 3817 тис.грн., відшкодовано 63,1 тис.грн.

Середня заробітна плата працівників лісової галузі становить 21103 грн. в еквіваленті повної зайнятості. До бюджетів усіх рівнів та фондів сплачено 118956 тис.грн.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено близько 1282,8 тис.грн. (що дорівнює 0,44 відсотка від реалізації лісопродукції). Працівників лісового господарства повністю забезпечено засобами індивідуального захисту.

За словами заступника начальника управління Олександра Кваші, від усіх видів рубок заготовлено 155,5 тис.куб.м. деревини. Загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок становив 16,2%, дров’яної деревини ПВ – 9,3%, дров’яної деревини НП – 74,4% і хмизу ліквідного – 0,1%. Ціна реалізованого кубометра заготовленої деревини становить 1499 грн. Ціна знеособленого кубічного метра реалізованої деревини складає 1564 грн. У круглому вигляді реалізовано 152,6 тис.куб.м. лісопродукції.

Деревообробними підрозділами підприємств перероблено 9449 куб.м. деревини. Випуск з кубометра пущеної в переробку деревини становив 4747 грн.

Середня заробітна плата в деревообробному секторі становить 22700 грн. Товарний випуск продукції переробки становив 44856 тис.грн.

Учасники колегії ознайомились із станом роботи з персоналом та ведення військового обліку на підприємствах області, про який доповіла головний спеціаліст з питань персоналу Світлана Плохотнюк.

На колегії доповідалось про хід осінніх лісокультурних робіт. За інформацією головного спеціаліста відділу лісового господарства Валентини Роздєльської, в області триває осіння лісокультурна кампанія: закінчуються роботи зі створення та доповнення лісових культур, здійснюється підготовка ґрунту та збір і висівання лісового насіння. Лісогосподарські підприємства реалізували з початку року 21,6 тис. шт. саджанців декоративних рослин на загальну суму 2 млн. 229 тис.грн.

Підсумовуючи результати роботи колегії, начальник управління Наталія Ревенко наголосила на посиленні роботи рейдових бригад з охорони державного лісового фонду від лісопорушень та державного мисливського фонду Кіровоградщини від браконьєрства, а також ознайомила присутніх із ходом акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна» в області.

 

Пресслужба КОУЛМГ


Позначки:
admin