Директор ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» Галина Підтикана взяла участь у підбиті підсумків роботи за перше півріччя

30 Липня, 2021

На базі Голованівського лісгоспу 29 липня під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко відбулося засідання колегії. На ньому розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перше півріччя нинішнього року.

У доповіді першого заступника начальника обласного управління Олега Середюка зазначалось, що державні лісогосподарські підприємства забезпечили належне виконання запланованих лісогосподарських заходів.

Упродовж весняної лісокультурної кампанії в області створено лісові культури на площі 281,4 га, з них 129,3 га нових лісів. Догляди проведено на площі 2504,5 га, у т. ч. нові ліси – 921,8 га. Доповнення проведено на площі 590,2 га, з них нові ліси 163 га.

За звітний період у підвідомчих лісах не зафіксовано жодного випадку лісових пожеж. Заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи виконано в повному обсязі.

Обсяг виявлених незаконних рубок становив 70,6 куб.м, сума завданої шкоди – 569,2 тис.грн., відшкодовано 70,9 тис.грн.

Районними мисливствознавцями складено 30 протоколів на порушників правил полювання.

Рубки догляду в молодняках проведені на площі 291 га. Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 51 977 куб.м ліквідної деревини.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено 1 млн. 568 тис.грн. Забезпеченість працівників лісгоспів засобами індивідуального захисту становить 100%.

Обсяг реалізації продукції становив 151,8 млн.грн.

На 36% порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилась середня заробітна плата. Вона становить 17860 грн. До всіх рівнів бюджету та фондів лісогосподарськими підприємствами сплачено 69 млн. 883 тис.грн.

Крім цього на колегії розглянуто низку інших питань.

Як доповів заступник начальника управління – начальник відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів Олександр Кваша, за звітний період від усіх видів рубок заготовлено 69 тис.куб.м деревини. Загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок становив 32,4%, дров’яної деревини ПВ – 9,4%, дров’яної деревини НП – 58,1% та хмизу ліквідного – 0,1%.

Загальний вихід лісоматеріалів круглих від рубок головного користування становить 38%, дров’яної деревини ПВ – 12,8%, дров’яної деревини НП – 49,2%.

На рубках головного користування заготовлено 17,4 тис.м.

Реалізовано лісопродукції в круглому вигляді 66,7 тис.куб.м. Ціна знеособленого кубічного метра реалізованої деревини становить 1733 грн.

Лісогосподарськими підприємствами перероблено 6 428 куб.м деревини. Загальний випуск продукції з одного кубічного метра пущеної в переробку деревини по обласному управлінню становить 4530 грн.

Середня заробітна плата в деревообробному секторі 17322 грн. Випущено товарної продукції на суму 29,1 млн.грн.

Про стан виконавської дисципліни та правової роботи у державних лісогосподарських підприємствах інформувала головний спеціаліст – юрисконсульт Тетяна Коваленко.

За підсумками трудового суперництва за шість місяців року перше місце посіло ДП «Оникіївський лісгосп», на другому – ДП «Олександрівський лісгосп» і третій результат у ДП «Чорноліський лісгосп». Останній результат і стимулюючий приз до перемоги – символічна черепаха – дістався ДП «Компаніївський лісгосп».

Наталія Ревенко поінформувала колег щодо ходу засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України.

Державній лісовій охороні доручено забезпечити посилений контроль щодо запобігання пожежам у лісах та більш активно здійснювати рейдову роботу з охорони державного мисливського фонду під час сезону полювання.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Фото ДП “Голованівський лісгосп”


Позначки:
admin