Директор ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» Галина Підтикана та головний бухгалтер Юрій Нікулін прийняли участь у засіданні колегії ОУЛМГ

1 Липня, 2021

На засіданні колегії ОУЛМГ 30.06.2021 року обговорили питання бухгалтерського обліку та підсумки роботи лісгоспів в осінньо-зимовий період.

За словами завідувача сектору бухгалтерського обліку Тетяни Проценко, за п’ять місяців 2021 року лісогосподарськими підприємствами сплачено податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у сумі 43,8 млн. грн., єдиного соціального внеску – 15,3 млн. грн. Недоїмка до бюджету та по сплаті єдиного соціального внеску відсутня. Бухгалтерські служби підприємств забезпечені в повному обсязі комп’ютерною технікою.

Про підсумки роботи лісогосподарських підприємств в осінньо-зимовий період 2020-2021 років доповів головний спеціаліст Анатолій Кріпака. Він зауважив, що лісгоспи проводять роботу з підвищенню енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів. Для теплозабезпечення виробничих і адміністративних приміщень використовується 50 котлів, які працюють на твердому паливі. За останній рік підприємствами встановлено п’ять нових котлів опалення. Відбувається заміна вікон на енергозберігаючі та утеплення конструкцій будівель. Обсяг використаних паливно-енергетичних ресурсів за осінньо-зимовий період становить 743 тонни умовного палива загальною вартістю 8,6 млн. грн.
Протягом 2020-2021 років підприємствами проведено ремонт та модернізацію котлів опалення у ДП «Голованівський лісгосп», ДП «Оникіївський лісгосп», ДП «Чорноліський лісгосп».

В адміністративній будівлі ДП «Голованівський лісгосп» встановлено новий котел вартістю 50 тис. грн. ДП «Чорноліський лісгосп» проведено модернізацію системи опалення цеху переробки деревини Знам᾽янського лісництва, придбано новий котел опалення, проведено поточний ремонт та модернізовано систему автоматики подачі й перемикання живлення в центральній котельні підприємства. У Тишківському лісництві ДП «Оникіївський лісгосп» виконано капітальну реконструкцію опалювального котла. Всього по підприємствах роботи виконані на загальну суму 519,5 тис. грн.

У Глинському лісництві ДП «Світловодський лісгосп» встановлено нове електричне опалення та нові двері, всього виконано робіт на суму 28,4 тис. грн. У ДП «Чорноліський лісгосп» проведено заміну вікон та вхідних дверей контори Чутянського лісництва на загальну суму 90,15 тис. грн. Встановлено енергозберігаючі вікна ДП «Долинський лісгосп» на суму 38,8 тис. грн. Крім того в Олександрівському лісництві ДП «Олександрівський лісгосп» проведено заміну силового трансформатора на суму 52,15 тис. грн.

Учасники засідання заслухали інформацію щодо питань, які розглядались напередодні під час колегії Держлісагентства України.

У підсумковому слові Наталія Ревенко наголосила на посиленні виконання лісгоспами заходів з охорони та захисту лісів області від пожеж.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 


Позначки:
admin