Директор ДСДЛ центру Галина Підтикана прийняла участь у засіданні колегії де підбили підсумки роботи за перше півріччя

29 Липня, 2022

Під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко відбулося засідання колегії. На ньому розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перше півріччя нинішнього року.

У доповіді першого заступника начальника обласного управління Олега Середюка зазначалось, що державні лісогосподарські підприємства забезпечили належне виконання запланованих лісогосподарських заходів.

Упродовж весняної лісокультурної кампанії в області створено лісові культури на площі 178,2 га. Догляди проведено на площі 1948 га, у т. ч. нові ліси – 665,9 га. Доповнення проведено на площі 407 га, з них нові ліси 135,6 га.

За звітний період у підвідомчих лісах зафіксовано 3 випадки лісових пожеж на площі 2,0 га. Заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи виконано в повному обсязі.

Обсяг виявлених незаконних рубок становив 345,9 куб.м, сума завданої шкоди – 3748,8 тис.грн., відшкодовано 54,4 тис.грн.

Районними мисливствознавцями складено 18 протоколів на порушників правил полювання.

Рубки догляду в молодняках проведені на площі 314 га. Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 68277 куб.м ліквідної деревини.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено 811,64 тис.грн. Працівників лісгоспів засобами індивідуального захисту забезпечено.

Обсяг реалізації продукції склав 177559,1 тис.грн., або 117% до відповідного періоду минулого року.

За підсумками 6 місяців 2022 року середня заробітна плата одного штатного працівника збільшилась до 19688 грн., проти 17860 грн у 2021 році. До всіх рівнів бюджету та фондів лісогосподарськими підприємствами сплачено 74163 тис.грн.

Крім цього на колегії розглянуто низку інших питань.

Як доповів заступник начальника управління – начальник відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів Олександр Кваша, за звітний період від усіх видів рубок заготовлено 78,8 тис.куб.м. деревини. Загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок становив 19,4%, дров’яної деревини ПВ – 11,0%, дров’яної деревини НП – 14,4% та хмизу ліквідного – 0,2%.

Загальний вихід лісоматеріалів круглих від рубок головного користування становить 33,2%, дров’яної деревини ПВ – 14,4%, дров’яної деревини НП – 52,4%.

На рубках головного користування заготовлено 10,5 тис.м3.

Реалізовано лісопродукції в круглому вигляді 80,8 тис.куб.м. Ціна знеособленого кубічного метра реалізованої деревини становить 1778 грн.

Лісогосподарськими підприємствами перероблено 6 195 тис.куб.м. деревини. Загальний випуск продукції з одного кубічного метра пущеної в переробку деревини по обласному управлінню становить 4456 грн.

Середня заробітна плата в деревообробному секторі 20430 грн. Випущено товарної продукції на суму 27607 млн.грн.

Про стан виконавської дисципліни та правової роботи у державних лісогосподарських підприємствах інформувала головний спеціаліст – юрисконсульт Тетяна Коваленко.

За І півріччя до управління та лісгоспів надійшло 32 звернення, з них 20 – оплата праці та соціального захисту, 12 – аграрна політика та земельні відносини.

Всі звернення розглянуті своєчасно. Надані роз’яснення.

В доповіді було розглянуто питання практики укладання та виконання договорів, ведення претензійно-позовної роботи. Крім того, обговорено питання розгляду судових справ. Всього знаходились на виконанні 400 документів по яких видано: інформацій – 396; наказів – 31; доручень – 4.

Контрольні документи виконані своєчасно.

Наталія Ревенко звернула увагу лісгоспів на дотриманні працівниками правил безпеки під час повітряних тривог. Державній лісовій охороні доручено продовжувати здійснювати посилений контроль щодо запобіганню пожежам у лісах та незаконним рубкам.


Позначки:
admin