ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки» прийняли участь у звітно-виборній конференції облпрофспілки працівників лісового господарства в Кіровоградському ОУЛМГ

8 Жовтня, 2021

Сьома звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації профспілки працівників лісового господарства відбулась у Кропивницькому. На профспілкову конференцію прибули делегати з усіх структурних підрозділів. У її роботі взяли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, голова Федерації профспілок області Максим Баланенко. На захід було запрошено керівників лісогосподарських підприємств.

Головою обласної профспілкової організації обрано Слюсарову Марину Іванівну. Також обрано керівні виборні органи та комісії.

На конференції зазначалось, що робота обласної організації профспілки була зорієнтована, у першу чергу, на захист трудових та економічних інтересів працюючих, на поглиблення соціального партнерства з роботодавцями з метою вирішення як соціально-економічних, так і виробничих завдань.

Завдячуючи роботі трудових колективів, спільним зусиллям керівників, активному сприянню профспілкових організацій, державні лісогосподарські підприємства області протягом всього звітного періоду виконують та поліпшують виробничі показники.

Протягом звітного періоду обласний комітет спрямовував свої зусилля на розвиток колективно-договірного регулювання на принципах соціального партнерства. Через колективні договори профкоми спільно з роботодавцями вирішували питання оплати праці, надання соціальних пільг, створення безпечних умов праці, оздоровлення працюючих та членів їх сімей надання фінансової допомоги ветеранам, родинам та учасникам АТО, багатодітним сім’ям, дітям з особливими потребами.

На конференції прийнято низку постанов щодо подальшої роботи обласної профспілкової організації.

Найактивніших членів профспілки та роботодавців відзначено нагородами.


Позначки:
admin