Дотримуйтесь Правил пожежної безпеки!

30 Березня, 2022

З настанням сухої і теплої погоди збільшилась ймовірність виникнення пожеж в екосистемах. Здебільшого причиною загорянь є безвідповідальне ставлення населення до вимог та Правил, які категорично забороняють спалювання листя та рослинних решток, випалювання сухої трави та спалювання сільськогосподарських решток на полях.

У складний для країни час, коли загорання стаються від вибухів та наслідків війни ми повинні з відповідальністю ставитись до своїх дій і пам’ятати, що недбале поводження з вогнем може стати причиною виникнень пожеж у лісах.

Працівники ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» проводить ряд профілактичних та попереджувальних заходів з охорони лісів від пожеж. Перекрито 24 позапланових доріг, виставлено 10 шт. наглядної агітації, проводяться догляди за мінералізованими смугами вздовж доріг, навколо лісових масивів, хвойних плантаційних насджень. Серед місцевого населення ведеться роз’яснювальна робота.

Нагадуємо, що відповідно ст. 77 КУпАП порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 грн. до 4590 грн. і на посадових осіб – від 4590 грн. до 15300 грн.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площ, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 4590 грн. до 15300 грн. і на посадових осіб – від 10710 грн. до 30600 грн.

Попереджаємо, що у воєнний час підпал сухої трави може прирівнюватися до диверсії. Збройним силам України, в період, коли на всій території країни діє правовий режим воєнного стану, підпали варто сприймати, як теракт, що завдає шкоду державі і сприяє ворогові, а паліїв вважати агентами московії.


Позначки:
admin