До побачення школо!

7 Червня, 2024

Ось і закінчився ще один учбовий рік в Іванівській школі… (Іванівська філія КЗ “Гурівський ліцей Гурівської сільської ради”).

Яким він був? Звичайно ж різним – одночасно і складним і цікавим, наповнений новими знаннями, конкурсами, змаганнями, акціями, дослідженнями, поразками та перемогами.

Сьогодні ще шість випускників школи, активних учасників Веселобоковеньківського учнівського лісництва, що працює на базі ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки», переможці багатьох конкурсів  як предметних, так і екологічних та лісівничих залишають стіни рідної школи і лісівничу родину. Впевнені, що любов до природи, до рідного краю вони пронесуть через все своє життя, згадуючи чудові моменти проведені в лісовому центрі та дендрологічному парку «Веселі Боковеньки» за роботою та відпочинком. Дякуємо педагогічному колективу та працівникам школи за підтримку та взаєморозуміння!

Щиро бажаємо нашим випускникам щасливої дороги у самостійне життя, міцного здоров’я, мирного неба, здійснення всіх задумів та мрій. Ми завжди раді бачити вас у нашому лісовому центрі, радіти вашим успіхам, перемогам та досягненням.

А всім школярикам, які переходять до наступних класів щиро бажаємо чудово відпочити, підрости, набратися сил та розпочати новий навчальний рік в мирній Україні!


Позначки:
admin