День вшанування учасників бойових дій

15 Лютого, 2022

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

Афганська війна, як її тепер називають, продовжувалася з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, найбільше було українських хлопців, біля 160 тисяч пройшли афганське пекло. Про що вони, 18-20-річні юнаки там думали? На що сподівалися? В що вірили? Свої мрії та відповіді на ці питання писали в листах своїм рідним та близьким. Нажаль не всім судилося повернутися на рідну землю живим…

Серед тих юнаків, які виконували інтернаціональний обов’язок був і Скакун Михайло, який працює техніком-електриком ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки».

В цей пам’ятний день хочемо побажати Михайлу Вікторовичу міцного і бадьорого здоров’я, мирного неба над головою, щастя, достатку і радості!


Позначки:
admin