День Української Державності

28 Липня, 2022

Відзначення Дня Української державності 28 липня, у День хрещення Київської Русі-України встановлено Указом Президента України 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України.

Це свято утверджує зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу та започатковує традицію відзначати нове свято щороку в день, коли Україна вшановує одного з перших своїх державотворців — святого рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського. У цей день українське суспільство також вшановує пам’ять та засвідчує повагу до діяльності Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, та інших представників національної еліти та борців за державність і незалежність України.

На шостому місяці повномасштабної війни на нашій землі, після восьми років війни на Донбасі цей день як ніколи доводить, що українців не зламати і не перемогти. Після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за століття, українці ніколи не віддадуть своєї незалежності.

Серед тих, хто нині боронить нашу землю і наближає перемогу шість працівників ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки». Ми чекаємо повернення всіх лісівників до рідної домівки, а сьогодні всі разом бережемо єдність і працюємо на перемогу.


Позначки:
admin