День працівника природно-заповідної справи

7 Липня, 2023

Сьогодні, 7 липня в Україні святкують День працівника природно-заповідної справи. Професійне свято було встановлено указом президента нашої держави 2009 року.
Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи. Дату обрали зовсім не випадково, адже саме цього дня святкується популярне народне свято Івана Купала, яке асоціюється з силами природи, дивами та загадками.
Первісна краса навколишнього світу збережена на заповідних територіях завдяки кропітким зусиллям подвижників цієї справи. Збереження таких заповідних куточків є першочерговим завданням природоохоронців і громадянським обов’язком кожного з нас перед нашими нащадками. Сьогодні ми вшановуємо та підтримуємо важливу природоохоронну сферу, вшановуємо важку та відповідальну роботу працівників природо-заповідної справи.
У цей святковий день бажаємо працівникам природно-заповідної справи мирного неба, натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій!


Позначки:
admin