День Працівника лісу

17 Вересня, 2021

Спасибі людям, що зростили ліс.
За всі дуби, ялини в пишнім гіллі.
І за красу отих зелених кіс,
В яких стоять гнучкі берези білі.

В третю неділю вересня, у ці чудові вересневі дні, коли чарівний пензель осені торкається зелених скронь землі, лісівники України традиційно відзначають професійне свято – День працівника лісу.

Лісівники Дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки» успішно виконують свою роботу: охороняють ліс від пожеж та хвороб, проводять заходи по поліпшенню санітарного стану лісів, вирощують посадковий матеріал, яким забезпечують потреби населення, установи та організації для озеленення садиб, парків та скверів, створюють новорічні плантації ялинок та сосен, які приносять радість у новорічні свята, оберігають та створюють комфортні умови для відпочинку на території дендрологічного парку.

Це щоденна кропітка і тяжка праця кожного працівника та колективу лісового центру. Напередодні свята кращих працівників установи було відзначено грамотами та подяками на урочистостях, які зібрали під вітами столітніх дубів працівників, ветеранів, членів Веселобоковеньківського шкільного лісництва, представників Гурівської територіальної громади.

Грамотами лісового центру відзначено Олену Сафоненко – підсобну робітницю та Аллу Душеіну – бухгалтера, Подяку оголошено Валентині Заболотній та Дмитру Бойко – підсобним робітникам.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Гурівської сільської ради Геннадій Вітряк привітав усіх зі святом та вручив грамоти Галині Підтиканій –директору установи, Тетяні Федоренко –підсобній робітниці, Леоніду Кобіку – лісорубу, подяку оголошено Володимиру Червонящому та Сергію Шольці – робітникам на лісогосподарських та лісокультурних роботах.

Вітання лісівники отримали і від старости округу Андрія Івасіва, учнів Іванівської школи та членів Веселобоковеньківського шкільного лісництва. Традиційно напередодні професійного свята, лави юних лісівників поповнилися наймолодшими, учнями 5 класу.

З нагоди свята подякували нашим попередникам, тим, хто віддав не один десяток років роботи в лісовій галузі –Лідії Іванівні Потапчук, Сафоненко Лідії Василівні, Толвай Галині Максимівні, Бернадській Катерині Григорівні, Недик Ніні Михайлівні, Хемій Зінаїді Анатоліївні, Білокрис Віктору Анатолійовичу і побажали їм міцного здоров’я, мирного неба та благополуччя.


Позначки:
admin