День екологічної освіти

12 Травня, 2022

Щорічно 12 травня у багатьох країнах світу відзначається День екологічної освіти.

Цей день веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро при обговоренні проблем навколишнього середовища було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства.

Щоб не допустити кліматичні зміни, скорочення популяцій диких тварин та вимирання окремих видів, деградація природних ареалів та для збереження життя на Землі необхідне згуртування та зусилля кожного з нас.

ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» в свої діяльності велику увагу приділяє екологічному вихованню учнівської та студентської молоді, які є частими гостями лісового центру та дендрологічного парку. Проведення практичних занять на природі, вивчення екологічних проблем в своєму регіоні, країні, світі та шляхи їх вирішення це і є екологічна освіта.

Активну участь у екологічній освіті бере Веселобоковеньківське шкільне лісництво, яке проводить безліч акцій, конкурсів, практичних і теоретичних заходів щодо збереження та раціонального використання природних ресурсів, створення комфортних умов для життя людей без завдавання шкоди природі.


Позначки:
admin