Будьте обережні – пожежонебезпечний період триває!

27 Липня, 2021

На сьогодні по території розташування ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» в районі та області утримується спекотна і суха погода, яка посилює пожежонебезпечний стан у лісових масивах.

На полях сільгоспвиробників та одноосібників почався збір зернових культур, хоча законодавством і заборонено спалювання решток стерні, але всупереч забороні фіксуються непоодинокі випадки спалювання сухої стерні, що призводить не лише до забруднення повітря продуктами горіння, а й до можливого вигорання прилеглих лісосмуг, лісів, унікальної заповідної рослинності, завдає значної шкоди мікрофлорі ґрунту та призводить до підвищення в ньому вмісту забруднювальних речовин. Гинуть не тільки мікроорганізми, але й знищуються гнізда птахів. Від сильної трав’яної пожежі гинуть практично всі тварини, що живуть у сухій траві або на поверхні ґрунту (зайці, їжаки, плазуни, земноводні). Хтось згорає, інші – задихається від диму.

Лісовим центром постійно проводяться профілактичні заходи щодо попередження виникнення лісових пожеж – поновлення та догляд за мінералізованими смугами, перекриття в’їздів та доріг до лісових масивів, проводиться роз’яснювальна робота серед населення та відвідувачів парку.

Лісова охорона установи просить всіх дотримуватись правил пожежної безпеки у лісах. Нехай ваш відпочинок на природі буде безпечний і вдалий.


Позначки:
admin