8 травня – День пам’яті і примирення

8 Травня, 2023

Сьогодні, 8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам’яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам’ять означає, що ми пам’ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення – що країни Європи уклали мир після війни.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ і  ми щиро віримо, що незабаром у календарі свят України з’явиться нова святкова дата – День Перемоги над Росією.  У 2015 році Верховна Рада України встановила День пам’яті і примирення і День Перемоги над нацизмом 8 травня. Символом дня став   червоний мак, який уособлює кривавий слід від кулі.

Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом. Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині! Слава захисникам України різних часів! Слава Україні!

 


admin