21 Липня, 2023

Дендрологічний парк «Веселі Боковеньки» ім. М. Л. Давидова став одним із місць, де можна відпочити не від’їжджаючи далеко від домівки чи місця проживання. Тиша, спокій, спів пташок, шелест листя, аромат степових трав та тиха річка Боковенька. Тут можна лишитися наодинці з собою та природою…

В центральній частині парку розташовані прогулянкові доріжки та алейки, якими можна дістатися цікавих місць та локацій для відпочинку та фото. Щоб цікавіше було мандрувати по території парку та зробити цікаві фото в різних куточках встановлені малі архітектурні форми, виготовлені працівниками лісового центру.

Нещодавно з’явилися нові вказівники цікавих місць парку та споруда «Млин». Безліч дерев’яних виробів, що прикрашають дендропарк виготовлені в різні роки майстром лісу лісового центру Костянтином Нікуліним. Своє захоплення – різьбу по дереву він постійно застосовує у своєму житті, як вдома так і на роботі. Безліч дерев’яних виробів, виготовлених майстром стали окрасою дворів, кімнат, музеїв. Завдячуючи його роботам парк став ще привабливішим та цікавішим для відвідувачів, особливо для дітей. Попереду у Костянтина безліч нових ідей та задумів, які впевнені обов’язково втіляться у життя.


Позначки:
admin