27 вересня –Всесвітній лень туризму та День туризму в Україні

28 Вересня, 2021

З кожним роком туризм все частіше стає невід’ємною частиною нашого життя, адже ніщо крім подорожей з відвідуванням улюблених і нових місць не робить наше життя ще цікавішим і яскравішим.

Популярність туризму пояснюється дуже просто, адже туризм – це вигода в усіх напрямках. Він не тільки сприяє процвітанню і благополуччю туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки чи подорожі, а й дає величезний заряд бадьорості, енергії та позитивних емоцій.

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля. Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері – сфері туристичного бізнесу. Свято персоналу та керівників готельних комплексів, співробітників туристичних компаній і музейних працівників, а також всіх, хто намагається професійно забезпечувати наш повноцінний відпочинок.

Одним із туристичних місць Кіровоградщини є дендрологічний парк «Веселі Боковеньки» ім. М. Л. Давидова, який радо зустрічає своїх відвідувачів в різні пори року, – даруючи тишу, свіже повітря, аромат квітів, трав, листя, неймовірну палітру природних фарб та спів пташок. Що може бути кращого за те, як чудово можна провести свій день на природі з рідними та друзями, посмакувавши запашної юшки, картоплі чи сала, що готувались на вогні після прогулянки алеями парку.

Найчастішими гостями парку є зазвичай діти, як з місцевої школи, так і з м. Кривий Ріг, які залюбки проводять тут змагання, екскурсії, уроки природи, конкурси, квести і одночасно знайомляться з місциною, її історією і цікавинками.

Парк розташований зовсім недалечко і приймає своїх відвідувачів щоденно. Скористайтесь ще сонячними теплими осінніми днями і відвідайте наш парк, який перефарбовується нині у золотаво – багряні осінні кольори.

Зі святом всіх, хто любить подорожувати та всіх, хто небайдужих до туризму!

 


Позначки:
admin