27 вересня – День туризму

27 Вересня, 2023

З 1998 року 27 вересня указом президента було визначено Днем туризму в Україні.

Ще у 17-18 століттях у Європі почали з’являтися підприємливі люди, які допомагали іншим організовувати мандрівки. Саме їх можна назвати першими менеджерами з туризму. В ті часи туризм був привілеєм виключно багатих людей, але ситуація змінилася в середині ХХ століття, коли заради розвитку галузі туристичні оператори, надавачі транспортних послуг почали активну співпрацю.

Сучасний туризм — це не просто подорож до іншої країни, поїздка на море чи мандрівка в гори, адже туроператори пропонують багато видів тематичних подорожей – культурний, медичний, екологічний, спортивний туризм, тощо.

Дендрологічний парк «Веселі Боковеньки» є одним із туристичних об’єктів туристичних фірм, особливо тісна співпраця, яка обраховується десятками років є криворізька турфірма «Меридіан», яка охоче привозить до нашого парку як дітей, так і групи дорослих людей, які в спокійній обстановці можуть відпочити на природі, послухати історію створення парку та цікаві розповіді про дерева, подихати свіжим повітрям, послухати спів пташок та шум вікових дерев. За бажанням у спеціально відведених місцях можна приготувати на відкритому вогні їжу, розташувавшись у альтанках на березі р. Боковенька.

Є бажаючі поставити палатку на березі річки та провести вечір під зорями з своїми найкращими друзями.

Щоб отримати заряд енергії та позитивні емоції не обов’язково їхати далеко, все прекрасне поруч…

Звичайно війна, що увірвалася до нашої країни внесла свої корективи і в туризм. Ми не можем тепер відвідати море чи багато міст в Україні, які нині під окупацією, але віримо, що всі наші землі будуть обов’язково визволені, території розміновані, – і життя повернеться в наше звичайне русло.

Подорожуйте з туристичними фірмами та особисто, головне отримати задоволення від вашої подорожі.


Позначки:
admin