21 березня – Всесвітній день лісів (World Forestry Day)

21 Березня, 2022

21 березня весь світ у день весняного рівнодення відзначає Всесвітній день лісів, який за традицією вважають першим днем весни і символом нового життя та нових починань.

Ліси на Землі займають цілу третину всієї суші планети, тому і відіграють велику роль і значення у лісовому господарстві та в житті суспільства, адже наша планета являє собою єдиний організм, в якому, як і в людському організмі, абсолютно немає нічого зайвого, і кожен його елемент важливий, гармонійно підтримує і наповнює життям.

Ліси називають «легенями планети»: вони поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень. Ліс це середовище існування приблизно 3/4 усіх видів рослин, тварин і грибів, що є на нашій планеті. Ліс є частиною культурно-історичного середовища, під впливом якого формуються культура і звичаї цілих народів, ліс – джерело роботи та матеріального благополуччя значної частини населення. Ліс забезпечує деревиною і продуктами її переробки, харчовими і лікарськими ресурсами та іншими матеріальними цінностями.

В цей день лісівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки», як і інші фахівці в усьому світі відмічають Всесвітній день лісів, долучившись до просвітницької роботи з населенням та підростаючим поколінням про значення лісу в нашому житті, процесу робіт зі створення та вирощування лісів, їх використання та збереження. Попереду лісівників чекає весняна висадка дерев, створення новорічних плантацій та шкілок декоративних порід в розсаднику. Вся ця робота збільшить площі лісових та зелених насаджень, адже наша Україна – зелена країна!


Позначки:
admin