20 березня – Всесвітній день землі!

20 Березня, 2024

Сьогодні, 20 березня – Всесвітній день Землі! Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй, а дату обрали не випадково, адже 20 березня – день весняного рівнодення. Це час коли пробуджується вся природа і починається новий рівень її розвитку.

Метою цього дня є привернення уваги громадськості до нашого спільного дому – планети Земля, нагадування людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного, залучення громадськості до збереження природи та миру.

Засновником цього дня є відомий американський громадський діяч Джон Мортон, який розгорнув кампанію з висаджування дерев і чагарників ще у 1840-х рр. для того, щоб розвивати в людях дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Ця ідея так сильно його захопила, що коли він став секретарем штату Небраска, у 1872 р., запропонував встановити спеціальний день, присвячений озелененню.

Всі ми бачимо, що в результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування. Ця проблема дуже гостро відчувається в наш час, коли агресія росії та її бойові дії, які вона вчиняє проти нашої країни завдають непоправну шкоду людям та природі.

Це день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує, в якому середовищі будемо жити ми та наступні покоління. Ми мусимо зробити все можливе для збереження нашої планети, а саме найпростіше – посадити дерево.


Позначки:
admin