19 серпня – День пасічника України

19 Серпня, 2022

Бджолиний мед – ні з чим не зрівняний за харчовим та цілющими властивостями продукт, це справжнє диво природи. Він вміщує більшість елементів таблиці Менделєєва, насичений амінокислотами і багатьма іншими біологічно активними сполуками, незмінний продукт харчування та є лікувальним засобом. Мед добре пом’якшує шкіру, підвищує її тонус, усуває сухість і шелушіння, завдяки чому він широко використовується в косметиці.

За всіх часів люди займалися бджолярством та віддавали належне достоїнствам меду – його запашній насолоді, поживності і цілющості.

Мед володіє бактерицидною дією, покращує обмін речовин, прискорює регенерацію тканин, діє протизапально, антиалергійно і тонізуюче. Він нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, стимулює функції внутрішніх органів, попереджує склероз, активізує утворення еритроцитів, покращує живлення шкіри, нормалізує сон, стимулює захисні сили організму.

Багато років поспіль ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» маючи невелику пасіку отримує мед, який має чудовий смак та аромат, бо зібрали його бджілки-трудівниці в екологічно чистому місці з безлічі духмяних степових трав, цвіту дерев та кущів, що зростають на його території. За ці роки ми маємо уже безліч постійних клієнтів в межах нашої країни і навіть за кордоном, які смакують «Боковеньківський мед».

Саме в цей час, коли зібраний запашний мед і бджолярі починають підготовлення вуликів до зими відзначається з 1997 року День пасічника, шанується праця тих людей, які піклуються і працюють на пасіках. А ще в цей день велике свято – Преображення Господнє або Яблучний Спас, коли в храмах освячують яблука та мед.


Позначки:
admin